1. Manfred Jacobs

    Directeur

    Heb je een vraag voor Manfred?

    E-mail: manfred@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 82 of 06 - 22 19 59 49

     

    lees verder
  2. Cor Bruyns

    Bedrijfsleider

    Heb je een vraag voor Cor?

    E-mail: cor@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80 of 06 - 10 97 69 15

     

     

    lees verder
  3. Maud Wijnhoven

    Management Assistente

    Heb je een vraag voor Maud?

    E-mail:  maud@jacobselektro.nl 
    Telefoon:       076 - 560 70 82
    lees verder
  4. Alex Maas

    Projectleider / Projectplanner

    Heb je een vraag voor Alex?

    E-mail: alex@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 86 of 06 - 10 97 69 11

     

    lees verder
  5. Jan Dam

    Projectleider

    Heb je een vraag voor Jan?

    E-mail:         jan@jacobselektro.nl 
    Telefoon:       076 - 560 70 80 of 06 - 10 97 69 12
    lees verder
  6. Remco Arts

    Projectleider

    Heb je een vraag voor Remco?

    E-mail: remco@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80 of 06 - 10 97 69 30 

     

     

    lees verder
  7. Richard Cornelissen

    Projectleider

    Heb je een vraag voor Richard?

    E-mail: richard@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 88 of 06 - 10 97 69 17 

     

    lees verder
  8. Gilbert van der Lee

    Manager Service en Onderhoud

    Heb je een vraag voor Gilbert?

    E-mail: gilbert@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80 of 06 - 10 97 69 13

     

    lees verder
  9. Stefan Martens

    Project Engineer

    Heb je een vraag voor Stefan?

    E-mail: stefan@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80

     

    lees verder
  10. Marc van Roij

    Calculator

    Heb je een vraag voor Marc?

    E-mail: marc@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80

     

    lees verder
  11. Leo van den Kieboom

    Werkvoorbereider

    Heb je een vraag voor Leo?

    E-mail:     leo@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80
    lees verder
  12. Marius Pikard

    Inspecteur

    Heb je een vraag voor Marius?

    E-mail: marius@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80 of 06 - 10 97 69 14

     

    lees verder
  13. Arno Oostvogels

    Coördinator Service-/Onderhoud

    Heb je een vraag voor Arno?

    E-mail: arno@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 83

     

    lees verder
  14. Bianca Jacobs

    Financiële administratie

    Heb je een vraag voor Bianca?

    E-mail: bianca@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80 

     

     

    lees verder
  15. Anja Rutten

    Administratief medewerkster

    Heb je een vraag voor Anja?

    E-mail: anja@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80

     

    lees verder
  16. Natasja Cornelissen

    Administratief medewerkster

    Heb je een vraag voor Natasja?

    E-mail: natasja@jacobselektro.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80 

     

     

    lees verder
  17. Frans Pelkmans

    Magazijnbeheerder

    Heb je een vraag voor Frans?

    E-mail:  frans@jacobselektro.nl 
    Telefoon:       076 - 560 70 80 

     

     

    lees verder
  18. Rik van Lierop

    Project Technicus Beveiligingssystemen (PTB)
    JGL Beveiligingen

    Heb je een vraag voor Rik?

    E-mail: rik@jglbeveiligingen.nl
    Telefoon:      076 - 560 70 80
    lees verder